Reference

CELTIMA – Váš partner úspěšných akcí.

Jsme česká rodinná společnost zaměřená primárně na pronájem párty stanů a hal, působící na českém i zahraničním trhu od roku 2000. Během této doby jsme se stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů těchto služeb ve střední Evropě, postavili jsme tisíce konstrukcí a zastřešili stovky kilometrů čtverečních plochy.

Naše reference jsou důkazem naší dlouholeté spolehlivé práce, odbornosti a kvality služeb v tomto oboru. Spolupracujeme s různými významnými klienty, kteří požadují profesionální a spolehlivé služby pro své akce.

Dovolte nám, abychom i v budoucnu nadále poskytovali profesionální služby nad Vaše očekávání a přispěli k úspěchu Vašich akcí. Rádi se staneme Vaším spolehlivým partnerem pro pronájmy párty stanů a hal, ať už jde o jakoukoli akci.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

/

Michal Matys
Spolupráce po dobu posledních 8 let na jedničku. Využíváme během celého roku. Stavba stanů na akce, festivaly, výroba. Není problém se domluvit na podrobnostech a vždy vyjdou zákazníkovi vstříc (i na poslední chvíli). Disponují základnou zaměstnanců a větším vozovým parkem. Doporučuji, pokud hledáte spolehlivost.
Michal Matys
Pavel Kulhavý
Je mi potěšení, dělat s profesionály. Určitě doporučuji 😉
Pavel Kulhavý
Александр
Все хорошо,советую поработать если есть желание и физическая форма,если нету ее будет:)
Александр