CELTIMA s.r.o.

Dáváme plachtám tvar již 24 let.

Domů » Historie společnosti CELTIMA

Historie společnosti CELTIMA s.r.o.

Jsme česká rodinná firma, specializující se na pronájem a prodej stanů a stanových hal, včetně mobiliáře a výrobu z plachet a zpracování nánosových technických textilií.

Již od našeho založení v roce 2000 klademe velký důraz na profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se plnit všechny Vaše požadavky s maximálním nasazením a poskytovat kvalitní produkty a služby.

Vzhledem k našemu závazku o nekompromisní kvalitě jsme v roce 2006 investovali do nejmodernějších vysokofrekvenčních svářecích linek v České republice, abychom byli schopni dodávat ještě kvalitnější a širší sortiment výrobků.

V roce 2007 jsme se stali držiteli certifikátu řízení jakosti a kvality ISO 9001 : 2000. Tento certifikát nám pomohl potvrdit naši neúprosnou snahu o profesionální přístup ke každému zákazníkovi a závazek k vysoké kvalitě našich výrobků a služeb. Díky jasně definovaným procesům a systému řízení dokážeme poskytovat našim zákazníkům konzistentní a kvalitní služby.

V roce 2014 jsme pořídili řezací cutter, což nám umožnilo vyrábět i atypické plachty na milimetr přesné. Tato investice byla dalším krokem ke zlepšení kvality a nabídky služeb pro naše zákazníky. Neustále hledáme nové možnosti, jak svým zákazníkům nabídnout ještě lepší služby.

Investice do moderních technologií, získání certifikátu řízení jakosti a kvality a neustálé hledání nových způsobů, jak zlepšit nabídku služeb pro zákazníky, jsou důkazem toho, že jsme si plně vědomi svého závazku kvalitě a profesionálnímu přístupu.

V současné době probíhá v našem výrobním areálu výstavba nové výrobní linky, abychom byly schopni navýšit naše výrobní kapacity.


„Základem fungování naší společnosti je maximální spokojenost našich zákazníků. Proto poskytujeme pouze profesionální služby a dodáváme výrobky s maximálním důrazem na kvalitu.

Spokojenost klienta je pro mě na prvním místě.

Jiří Drápela

„Jsem nesmírně hrdý na to, co náš táta dokázal vybudovat. Nikdy jsem si nepřál nic víc, než pracovat po jeho boku a rozvíjet společně firmu dál.

CELTIMA je pro mě další mladší brácha a v rodině … je síla!“

Jan Drápela