Atypické projekty
CAD 3D modelování

Inovujeme výjimečnost.

Domů » Technická konfekce » Atypické projekty, CAD 3D modelování

Inovativní plachty pro moderní dobu.

Doba jde rychle dopředu a i vývoj v oblasti materiálů nánosových plachet přináší netušené možnosti. To, co bylo před pár lety nemyslitelné, je dnes realizovatelné – právě prostřednictvím plachet. Plachty se dnes již běžně používají ve stavebnictví nebo reklamě, ale nové materiály otevírají i nové oblasti, jako je architektura, potravinářství, průmysl nebo zemědělství.

Plachty nás baví.

Máme rádi výzvy ve formě nových atypických projektů. Proto neustále rozšiřujeme naše technické zázemí, abychom byli schopni tyto zakázky realizovat. Není pro nás problém řešit textilní architekturu, vyrobit opravdu velké plachty, vybrat vhodný materiál pro konkrétní použití, vyřešit uchycení, vyprojektovat střih, nasimulovat větrné zatížení a celý návrh výrobně zajistit.

Každý nový projekt je pro nás výzvou. Výzvou, kterou řešíme s nadšením, protože nás posouvá dál.

Atypické projekty se stávají realitou díky našemu CAD 3D modelování!

Uříznout plachtu do obdélníku, obšít a kolem nasázet oka – na tom opravdu nic není. Ale ušít z plachty tvary, které se nasadí na konstrukci a všechny přechody budou lahodit oku a plynule navazovat, to už chce něco víc. A co teprve když zafouká vítr. Vydrží to plachta ? Vydrží to konstrukce ?

Všechny tyto aspekty řešíme na našem 3D modelovacím pracovišti. Jsme schopni navrhnout atypické konstrukce, virtuálně je obléknout do konkrétního materiálu a zkoušet, jak na ně bude působit vítr, déšť, sníh nebo vše dohromady.

Dopředu tak zjistíme pnutí v plachtě a předejdeme tak možným problémům.

Výběr z některých atypických projektů, které jsme realizovali, naleznete ve fotogalerii.

Nechte se inspirovat!