Plachty pro párty stany a haly

Sériové zpracování nánosových PVC textilií

Domů » Technická konfekce » Plachty pro párty stany a haly

Plachty pro párty stany a haly jsou naše „gró“.

CELTIMA již 23 let pronajímá velkoprostorové stany, a protože si plachty šijeme a sváříme ve vlastní režii, máme vše takříkajíc v „malíku“. Základem je pečlivé naměření, vyprojektování střihového plánku, přesné nastříhání dílů a dokonalé sváry. Samozřejmostí je důsledná kontrola v průběhu každé fáze výrobního procesu.

Proč plachty od CELTIMY?

Máme moderní vybavení zahrnující projektovací stanici s potřebným CAD softwarem, přesný řezací plotter, svářečky v několika variantách pro různé druhy svarů, průmyslové šicí stroje, ale hlavně máme 23 let zkušeností, 23 let optimálních a kvalitních řešení, na kterých stavíme své jméno. Známe dokonale jednotlivé materiály, jejich vlastnosti a dokážeme toho využít. Umíme dodat plachty s potiskem, který je stálý a „nevybledne“ po první sezóně. Zakládáme si na kvalitě, a proto jsme již více než 16 let držiteli certifikátu ISO 9001:2000.

Přestože jsou plachty k dispozici v celé řadě barevných odstínů, potisk je tím, co umožňuje cíleně oslovit zákazníka. S pomocí digitálního nebo sublimačního tisku dokážeme na plachtách vytvářet prakticky libovolné obrazy. Od jednoduchého loga, po barevné fotografie techniky nebo přírodních scenérií. Záleží jen na Vás, čím chcete přilákat oko zákazníka. Člověk vnímá až 80% informací zrakem – my Vám umožníme, aby těch 80% bylo o Vás.

Možnosti jsou prakticky neomezené. Máte nápad – nebojte se zeptat.

Prohlédněte si naši fotogalerii a přesvědčte se, že skutečně naplňujeme náš slogan „dáváme plachtám tvar“.

Nechte se inspirovat!