Tyto stránky využívají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. OK Nastavení cookie

Rozkládací stánek Premium

  • Nůžková konstrukce umožňující jednoduchou a rychlou montáž a demontáž
  • vyztužená hliníková konstrukce nůžkového stanu (profil nohy 40x40 mm), která nemá žádné volné součásti - nepotřebujete tedy žádné nářadí pro stavbu tohoto párty stanu
  • Malé přepravní rozměry
  • Možnost 20 barevných variant opláštění
  • Polyesterová plachtovina odolná vodě vode, plísním a ohni
  • Prodloužená záruka 60 měsíců na konstrukci nůžkového stanu Premium
  • Nůžkový stan Premium v rozměru 3x3, 3x4,5 a 3x6 m jako jediný na trhu splňuje požadavky normy PN-EN 13782:2005 a je odolný proti nárazům větru až do rychlosti 100 km/h
  • Všechny spojky konstrukce nůžkového stanu jsou vyrobeny z hliníku litého pod tlakem, což výrazně zesiluje konstrukci tohoto párty stanu
  • Střecha a bočnice tohoto párty stanu je vyrobena z otěruvzdorné a nepromokavé (dvakrát impregnované) polyesterové látky
  • 5 barevných provedení konstrukce nůžkového stanu Premium: bílá, zelená, modrá, černá a šedá

Technická data

Technický list Mitko Premium

Příslušenství a doplňky

Přístřešek
Dodatečná reklamní plocha stanu a především ochrana klientů stojících bezprostředně před stanem
Držák vlajek
Montážní sada s úchytem, která umožňuje připojit stožár vlajky k noze stanu.
Přepravní taška COMFORT
Vyrobena z pevné PES látky. V sadě s rozpěrkami chránícími střechu během přepravy. Dvě boční kapsy pojmou všechny prvky stanu.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. Doporučujeme především pro velké stany: 4x6, 4x8, 5x5 a 6x6 m. K rámu jsou připojené kolíky a magnety.
Písková zátěž
Zátěž písková o hmotnosti 15 kg je připojená svisle k noze stanu na suchý zip.
Litinová zátěž
Váží 15 kg a jsou umístěny na patkách stanu. Pro větší stabilitu můžete umístit více závaží na sebe.
Osvětlení
Osvětlení (v sadě s úchytem a el. kabelem 10 m) s 1 halogenem (150 W) / se 2 halogeny (2x150 W) / se 4 halogeny (4x150 W)
Topení
V sadě: infračervené topení, napájecí kabel o délce 190 cm, montážní úchyt k noze stanu. Topení má výkon 2000 W a váží 1 kg.
Prodejní pulty
Zátěž pultu může být až 30 kg! Stabilitu zaručují hliníkové držáky. Stolové desky připojíte v rohu, po akci ho uskladníte do pohodlné přepravní tašky.
Spojky více stanů
Spojují a zpevňují stany umístěné vedle sebe, čímž je celá konstrukce ještě více odolnější proti měnícímu se počasí. Využijete k vybudování "stanových městeček".
Profil zpevňující stěny
Ve spodní části bočnice může být všitý tunel, do kterého se vloží hliníkový profil 25x25 mm kotvený k nohám stanu. Profil dodatečně stabilizuje stan a napíná bočnice.
Podlaha
Složená z modulů 25x25 cm, vyrobená z tvrzeného PVC. Dostupná v barvách: šedá, zelená, červená, černá, modrá, bílá.
Zimní kotvení vč. montážního klíče
Sada plastových šroubů pro bezpečné ukotvení stanu na sněhu.
Bezpečnostní sada
Zabezpečí stan do rychlosti větru až 100 km / h. Sada obsahuje: kotvy o délce 90 cm, kotvící lana, kladivo 4 kg, přípravek pro vytahování kotev.
Barevná paleta
Stany Premium nabízíme ve 20ti standardních barvách látek. Každá barva má svůj ekvivalent v paletě barev PANTONE. Stany tiskneme digitálně (tisk nejvyšší kvality) nebo sítotiskem.