Tyto stránky využívají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. OK Nastavení cookie

Plachty pro párty stany a haly

Plachty pro párty stany a haly jsou naše "gró". CELTIMA již 17 let pronajímá velkoprostorové stany a protože si plachty šijeme ve vlastní režii, máme vše takříkajíc v "malíku". Základem je pečlivé naměření, vyprojektování střihového návrhu, přesné nastříhání dílů a dokonalé svary. Samozřejmostí je důsledná kontrola v průběhu každé fáze výrobního procesu.

Proč plachty od celtimy ?

Máme moderní vybavení zahrnující projektovací stanici s potřebným CAD softwarem, přesný řezací cutter, svářečky v několika variantách pro různé druhy svarů, průmyslové šicí stroje, ale hlavně máme 17 let zkušeností, 17 let optimálních a kvalitních řešení na kterých stavíme své jméno. Známe dokonale jednotlivé materiály, jejich vlastnosti a dokážeme toho využít. Umíme dodat plachty s potiskem, který je stálý a "nevybledne" po první sezóně. Zakládáme si na kvalitě a proto jsme již 10 let držiteli certifikátu ISO 9001:2000.

Přestože jsou plachty k dispozici v celé řadě barevných odstínů, potisk je tím, co umožňuje cíleně oslovit zákazníka. S pomocí digitálního nebo sublimačního tisku dokážeme na plachtách vytvářet prakticky libovolné obrazy. Od jednoduchého loga, po barevné fotografie techniky nebo přírodních scenérií. Záleží jen na Vás, čím chcete přilákat zájem zákazníka. Člověk vnímá až 80% informací zrakem – my Vám umožníme, aby těch 80% bylo o Vás.

Možnosti jsou prakticky neomezené. Máte nápad – nebojte se zeptat.

Prohlédněte si fotogalerii a přesvědčete se, že naplňujeme náš slogan "dáváme plachtám tvar".FOTOGALERIE   PLACHTY PRO PÁRTY STANY A HALY